Tento web používá soubory cookies potřebné pro jeho fungování a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.  

Souhlasím
Parker Premier Laque Deep Black ST, keramické pero

4.5/5 (2 hlasy)

4/5 (počet: 2)

Parker Premier Laque Deep Black ST, keramické pero

foto5900 foto1151

Italská designérka Beatrice Fontana stvořila pero odrážející stodvacetiletou historii značky, do něhož jsou zároveň zakódovány soudobé umělecké trendy. Všechny luxusní kousky této jedinečné řady jsou montovány ručně s tou největší péčí, jaká může být vynaložena. Elegantní, ručně vyráběná pera jsou pečlivě složena z více než třiceti součástek opracovávaných těmi nejzkušenějšími mistry svého oboru. Mimořádná pozornost je věnována také lakování, leštění a dalším povrchovým úpravám.

 

Bohatý lesklý povrch dosažený postupným nanášením několika vrstev černého laku na mosazný základ. V kombinaci s doplňky pokovenými stříbrem. Víčko je nasazovací. Dodáváno v dárkové krabičce.

 

Gravírování: Na pero je možnost nechat laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. Gravírovaná plocha bude zlatá. Gravírování standardně u tohoto modelu umísťujeme vedle klipu. Jaká je cena a jak gravírování objednat?

Naše cena: 5 100
Cena bez DPH:4 215 Kč
Dostupnostdočasně nedostupné
Dodání

na dotaz

Záruční doba24 měsíců Barva náplněmodrá
Kód produktu1501/9488787 Barva gravírovánízlatá
Možnost gravírováníAno

Příslušenství

Náplň Parker do rolleru podle variant 146 Kč